Právě probíhá: Registrace, Prázdniny, Úprava stránek...

O nás

15. února 2016 v 18:59 | Melanie Northswän

O nás

Možná jste si již povšimli našeho motta - Slovy 'The End' nikdy nic nekončí...
A co mám tímto mottem na mysli? Že i když jste četli poslední knihu vašeho oblíbeného příběhu, tam někde ve vaší fantazii, či vesmíru toho příběhu (knihy) takto příběh nekončí. I když vše dobře dopadne, musí postavy žít dál a any ony, ani jejich svět nezanikne poslední tečkou.
O čem to zde mluvím? O jednom velmi známém příběhu. Jsou v něm kouzla, kouzelnická škola a.. a ano, hádáte správně. Mluvím zde o příbězích o Harrym Potterovi a jeho škole čar a kouzel v Bradavicích.
Ani jejich příběhy neskončily tečkou.
Ale ne. O to v této hře nepůjde. Nebude zde Harry, ba ani Bradavice.Historie


Jdeme o několik let, možná desetiletí později. Mudlové se skvěle vyvíjejí, avšak Bradavice zanikly po tom, kdy se každá kolej rozhádala s ostatními a proběhl boj, ve kterém se účastnili všichni obyvatelé hradu. Zemřelo plno studentů i profesorů, domácích skřítků a na škole byly propáchány hrozné škody. Při konci boje se vedení školy rozhodlo školu rozpustit a hrad opustit. Všichni studenti jeli domů a měli nařízeno zapomenout na kouzla a žít jako mudlové. Hrozlivé pro všechny mladé kouzelníky. Skoro čerstvě vystudovaná čarodějka Melanie Northswan se na to nemohla dívat. Jak mohli všichni opustit pororozpadlý hrad, kde prožila skoro celý její život? Tato čarodějka bere osud mladých kouzelníků do svých rukou a vydává se na Bradavice. Ani živáčka.. Z úspor, které si šetřila na svůj život najala personál, se kterým spoleně pomocí kouzel hrad opravili. Ale také upravili.. Celkový vzhled, místnosti, koleje.. Nyní se tato škola již nejmenuje "Bradavice". Ale IsBrand. Is Brand znamená v švédštině Ledový oheň. To byl první název, který si Melanie vybavila z hodiny lektvarů. Byl to krásně vonící, ale smrtící lektvar. Jako sníh - krásný ale ledový. Škola vypadala skoro celá jinak. Čtyři koleje nahradily 3 - Denkalla, Denvarma a Medelväg. Všechno to byly Švédské názvy, odkud Melanie pochází. Koleje se dělily na žáky především s pýchou a hrdostí, na přátelské žáky s milým srdcem a citem pro pomoc převážně druhým a na ty, kteří si v mnoha věcech nebyli jisti a radši byli v pozadí dění. Toto označení však neplatí u všech, ale každý žák těchto kolejí, musí mít alespoň jednu specifickou vlastnost koleje.
Kolejní barvy byly rozděleny na Stříbrnou, Zlatou a Měděnou. Zvířata jsou taková: Tygr, Kůň, Orel. Studenti byli po roce rychlých, ale zajímavých úprav pozváni na prohlídku nového hradu a dostali možnost se zapsat do školy jako žáci. Do školy nastoupí do takového ročníku, jaký mají věk. Podle toho že školu nevychodili a zůstali ve např. 3. ročníku, buď si jej zopakují, nebo se dostanou již do 4. ročníku. Některé předměty byly upraveny a některé dokonce i přidány.

Tolik studentů se přihlásilo.. Teď už jen dostat dopis o informacích když začne školní rok, a nová éra započne!!


Doslov

Tak ses prokousal až zde a nyní už konečně víš, o co jde. ALE - pokud se ti hra zdá zajímavá, můžeš se klidně registrovat. No a proč to ALE? Jelikož některé otázky z historie a o čem tento projekt je budou v registraci, aby se zjistilo kdo není líný přečíst si pár těchto řádků a tak také zjistíme, kdo je kvalitní hráč a kdo se na to po nějaké době vybodne.

Teď už jen přejeme - Hodně štěstí do hry!

M. N.
Ředitelka Isbrandu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama